PRENÁJOM AUTA V ZAHRANIČÍ I V ČR

Zaistíme vám prenájom auta v zahraničí zo zľavou.

Cestujete do zahraničia a chcete si zaistiť lacný prenájom auta za hranicou? Využite služieb a výhod, ktoré cestovnej kancelarie SMILEX Travel ponúka svojim klientom. Prenájom automobilu s akčnými zľavami vám ponúkneme alebo na základe telefonického alebo mailového požiadavku. Inou možnosťou môže byť vybrať si najvýhodnejší prenájom automobilu z online ponuky, ktorú sme pre vás pripravili.

Vypožičanie automobilu v zahraničí je najefektívnejšie riešenie, ako sa v destinácii voľne pohybovať, bez potreby zháňania iné dopravy. Týmto spôsobom znížite náklady za dopravu, a ušetríte čas. Spolupracujeme s najväčšími a najznámejšími overenými autopůjčovnami ktoré majú zastúpenie vo väčšine štátov sveta:

  • požičovňa automobilov Alamo
  • požičovňa automobilov Avis
  • požičovňa automobilov Budget
  • požičovňa automobilov Dollar
  • požičovňa automobilov Europcar
  • požičovňa automobilov Hertz
  • požičovňa automobilov National
  • požičovňa automobilov Thrifty
  • a ďalšie

V ponuke máme desiati tisíce vozov, ktoré si môžete vypožičať na viacej ako 6.000 strediskách po celom svete. Vďaka veľkým odberom služieb od požičovní automobilov vám môžeme ponúknuť zaujímavé zľavy. Kombináciou variabilnej ponuky požičovní automobilov a zaujímavých zľav na prenájom auta získate najlacnejší prenájom automobilu a najlepšie podmienky pre vypožičanie.

Pre záujemcov o požičanie auta v zahraničí uvádzame obecné pravidla, ktoré sa môžu líšiť v závislosti na lokálnych podmienkach trhu. Ide o minimálny vek vodiča, ktorý je vo väčšine štátov 21 let a požiadaviek na držanie vodičského preukazu minimálne po dobu jedného roku.

Ponuku cestovnej kancelarie SMILEX Travel na prenájom auta v zahraničí vám ochotne vypracujeme na základe vášho požiadavku. Auto si môžete zarezervovať tiež online. S ohľadom na skutočnosť, že dostupnosť automobilov sa v priebehu roku mení, preto odporúčame previesť rezerváciu čo najskôr. Náš partner ponúka garanciu najnižších cien. Neustále prebieha spolupráca s dodávateľmi, aby sme vám zaistili tie najlepšie podmienky.

Pokiaľ ste nenaliezli vhodný automobil, alebo potrebujete pomoc s doplnkovými službami (GPS / ďalší vodič / detská sedačka apod.), kontaktujte nás telefónom na: +420 596 123 456, alebo nám pošlite požiadaviek na e-mail: info@svet-letenek.cz.

Ochotne vám pripravíme aj ďalšie cestovné služby (lacné letenky, ubytovanie, a podobne). Kontaktujte nás i v prípade, že ste si automobil vybrali, ale nechcete úhradu robiť cez svoju platobnú kartu internetom. Radi vám ponúkneme inú možnosť platby.

Ďakujeme, že využívate služieb cestovnej kancelarie SMILEX Travel – SVĚT LETENEK®.